SONATA SATYA

 

Daug laisvo laiko. Kas aš esu? Reikia kažkuo užsiimti… Patekau į jogos užsiėmimą, kurį vedė visiškai atsipalaidvusi, visai ne idealios figūros, ir visai ne “jogiška”, tuometine mano nuomone, kinė instruktorė. Man visai nesuprantami pavadinimai ir dar anglų kalba – taip patekau į pirmą savo gyvenime jogos užsiėmimą.

 

Tai buvo kažkas magiško, raminančio ir kartu aktyvaus, visiškai be prievartos ir kartu taip įtraukė! Taip ir pradėjau. Tai atitiko mano būseną, nuramindavo, gražino figūrą ir gerino savijautą (tuomet skundžiausi nugaros skausmais). Tai visiškai paneigė mano susikurtus mitus, kad jogą gali praktikuoti tik išrinktieji – ypatingai lankstūs ir liekni žmonės.

 

 

Esu grafikos dizainerė, auginu dvi dukras.  Aš kartu su joga jau 7 metus. Tai man suteikė pusiausvyrą tarp beprotiško gyvenimo tempo, šeimos ir vidinės harmonijos. Ant jogos kilimėlio atrandu ramybę, gerą savijautą. Asanos atgaivina kūną, o jogos išmintis ir filosofija atsako į daugelį egzistencinių klausimų, padeda išsilaisvinti iš kūno ir proto ribotumo, atrasti savo vidinį potencialą, pažinti ir priimti save bei kitą, ramiai priimti gyvenimą, pasisemti energijos.

 

2018 m. baigiau Budha on bike 200 valandų Yoga Alliance akredituotus mokymus, kurie leidža vesti vesti jogą pradedantiesiems visose pasaulio šalyse.

 

Esu baigusi Oro jogos mokymus (CamíYoga Ore / Aerial Yoga Teacher Training Level 1-2 sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.  Tai unikalus Yoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Ore integruojami šie jogos stiliai: Hatha, Vinyasa, Yin, Power.

Dabar esu laiminga ir dėkinga galėdama dalintis tuo, ką pati patyriau, išbandžiau, kuo gyvenu, noriu žaismingai ir su lengvumu skleisti sąmoningo ir sveiko gyvenimo energiją.

 

 

Pradedančiųjų joga: Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00 val.

 

 

Studijos ADRESAS: Raudondvario pl. 101.  Įvažiavę į teritoriją matysite sporto klubą Moterų ekspresas, pravažiuokite jį ir dešinėje pusėje matysite Delicato iškabą, toje laiptinėje mūsų studija, tik 3 aukšte.