Sąmoningo kvėpavimo sesija yra skirta visiems, siekiantiems rūpintis savo vidiniu sodu, suaktyvinant ir harmonizuojant gyvybinę energiją, išvalant save nuo sukauptų negatyvių emocijų, situacijų ir patyrimų. 

 

Savo mintimis, kūno sveikata ir vidine būsena kviečiu rūpintis natūraliais būdais, pasitelkiant pačią svarbiausią gyvybinę funkciją – kvėpavimą. Pastarasis yra glaudžiai susijęs su mūsų fizinio kūno, minčių būsena ir sąmonės plėtra. Būtent kvėpavimas leidžia prisiliesti prie savo Širdies (Sielos) balso, pastebėti visas vidinį sodą apsupusias piktžoles – negatyvias patirtis, destruktyvias mintis ir emocijas, ir jas paleisti. Pajautus savo Širdies ritmą ir atvira Širdimi susipažinus su savo vidiniu pasauliu, galime pradėti mokytis, kaip teisingai vertinti, prižiūrėti ir išauginti gražiąją mūsų sodo augaliją – džiaugsmą, pozityvias ir kūrybiškas mintis, ramybę, Meilę. 

 

Juk daugiausiai laiko praleidžiame su savimi, tad atsakingas požiūris ir rūpestingas žvilgsnis į save, kaip į visur gyvenime lydinčią šventovę, tampa vartais į Laisvę, į aukščiausio tikslo viršūnę.

 

Sąmoningą kvėpavimą veda PATRICIJA 

§ dvasinės saviugdos studijos “Atvira” įkūrėja

§ mindfulness, theta healing bei sąmoningo kvėpavimo sertifikuota saviugdos trenerė

§ šamaniškų meditacijų ir šviesos tinklo meditacijų praktikė 

§ šventų augalų ceremonijų vedlė 

§ dvasinės tapybos mokytoja 

§ įšventinta senolė 

 

Rebefingo seminarus ir šventų augalų ceremonijas vedanti Lietuvoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje.

RENGINIO VIETA: Raudondvario pl 101A, Kaunas, Jogos studija BODHI

 

REGISTRACIJA: studijaatvira@gmail.com 

 

KAINA: 20 eur.

 

Registracija patvirtinama pervedus avansą – pusę sumos arba visą: 

Patricija Jasevičienė

LT287300010099652987.