Ryto jogos įvado tikslas – suteikti informacijos apie jogą, kvėpavimą ir meditaciją, suvokiant praktikos būtinybę, naudą ir svarbą savo gyvenime.

 

Supažindinti, kaip jogos praktika gali padėti šiuolaikiniam žmogui adaptuotis gyvenimo pokyčiuose: išmokti įveikti stresą, sugebėti neprarasti pusiausvyros ir tikėjimo vidine jėga, atskleisti save kūryboje, išlaikyti darną šeimoje ir kituose santykiuose.

 

Pradėję savo dieną prasmingai, visą likusią dieną jausimės žvaliai, energingai ir džiaugsmingai. Rytas – tai gimimas, tai nauja pradžia, tai savęs suvokimas.

 

Kas laukia užsiėmimų metu:

* ASANOS – jogos pozos ir pratimai. Asanos stiprina ir dailina mūsų kūną, moko lankstumo, ištvermės, susitelkimo ir pusiausvyros;

* PRANAJAMA (kvėpavimo pratimai ir valdymas). Sąmoningai atliekami kvėpavimo pratimai ramina protą, didina sąmoningumą ir susitelkimą;

* Jogos atsipalaidavimo technika – ŠAVASANA. Jos metu ypatingai giliai atpalaiduojamas kūnas ir protas. Mažėja įtampos, nerimo, streso ir baimės.

 

Užsiėmimu metu mes galime STIPRINTI KŪNĄ ir tuo pačiu MALONIAI LEISTI LAIKĄ, pereiti į meditacinę būseną, nuraminti protą bei IŠLIKTI ŽVALŪS. Joga plečia mūsų sąmoningumą, griauna pasenusias ribas, moko būti pasaulyje ir tuo pačiu savyje. Ji sustiprina meilę, atjautą ir savęs pažinimą.

Joga padeda susidoroti su įvairiais negalavimais: nerimu, nugaros skausmais, kraujo spaudimu, chronišku nuovargiu, depresija, diabetu, galvos skausmais, širdies ligomis, stresu ir daugeliu kitų.

Kam tinka: visiems mylintiems jogą arba norintiems su ja susipažinti.

UŽSIĖMIMUS PRADEDAME: vasario 5 d. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais 9 val.

KAINA: 8 kartų abonimentas – 40 Eur. Vienkartinis apsilankymas pirmą kartą – 5 Eur., toliau 7 Eur.

Būtina REGISTRACIJA: labas@bodhi.lt arba 8670 61933.

Užsiėmimus veda instruktorė Šarūnas. Plačiau apie instruktorių http://www.bodhi.lt/sarunas-shambhunath-himalaju-jogos-instruktorius/