Shanti Viktorija Jurevičiūtė

Sąmoningų santykių trenerė, Vedų astrologė
Shanti Viktorija Jurevičiūtė

Sąmoningų santykių trenerė, Vedų astrologė

Nuo to laiko, kiek save atsimenu, domiuosi žmogumi ir jo sąmonės galimybėmis, todėl pasirinkau filosofijos studijas (Vilniau Universitetas, 2009). Studijuojant man tapo svarbu, kaip žmogus gali harmoningai save išreikšti šiame pasaulyje, todėl įgyjau ir komunikacijos mokslų magistro laipsnį (Vilniaus Universitetas, 2011).

Pastarųjų studijų metu visa savastimi pasinėriau į lyčių komunikaciją, ėmiau tyrinėti vyro ir moters santykių dinamikos ypatumus. Nuotoliniu būdu studijavau pas Marnį Battistą, ugdomojo vadovavimo santykiuose  profesionalę apie psichoemocinius vyrų ir moterų tarpusavio santykių kūrimo dėsnius. Pas Evan Marc Katz, efektyvaus susitikinėjimo trenerį, mokiausi vyrų mąstymo ir pasaulėjautos pagrindų bei praplėčiau lyčių komunikacijos mokslo žinias.

Esu Vedų astrologė, individualiai konsultuoju žmones asmeninių duotybių ir tarpusavio suderinamumo astrologiniais klausimais. 2003 m. astrologija mane surado ir tapo didžiausiu mano džiaugsmu. 2011 m. gilinau savo žinias Amerikos Vedų meno ir mokslo akademijoje (angl. American Academy of Vedic Art and Science), o nuo 2016 metų žinias plečiu Indijoje.

Ieškodama būdų pažinti žmogaus savastį giliau, atradau tantrą. Nuo 2013 m. praktikuoju šį itin efektyvų asmeninės transformacijos mokymą, mokausi pas Premartą ir Svarup, tiesioginius Ošo mokinius. Ošo – vienas žymiausių visų laikų Indijos mąstytojų, įtakingas mokytojas, padaręs revoliucinę įtaką vidinės transformacijos mokslui ir meditacijos praktikai. Man artimas jo mokymas apie žmogaus sąmonės prigimtį, todėl tantrą renkuosi kaip asmeninio augimo ir dvasinio tobulėjimo kelią.

Nuo 2014 m. savo įgytas žinias ir patirtį realizuoju kurdama ir vesdama autorines saviugdos programas moterims. Mano aistra yra sąmoningumas lyčių komunikacijoje – gilus susivokimas, kaip moteriai žinią perduoti vyrui taip, jog ji būtų teisingai suprasta. Kaip jai kurti santykius, kuriuose ji, viena vertus, jaustųsi suprasta, išgirsta ir priimta, kita vertus, suprastų ir išgirstų partnerį? Savo veikloje vadovaujuosi principu, jog darni komunikacija tarpusavio santykiuose prasideda nuo darnios komunikacijos su pačia savimi: Kaip suprasti savo prigimtį?, Kaip išgirsti savo giliuosius troškimus?, Kaip save priimti ir išreikšti? – tai yra ne tik pagrindiniai mano darbo motyvai, bet ir svarbiausi visų laimingų santykių elementai. Tuo esu giliai įsitikinusi pati ir dalinuosi šia žinia su Jumis.

Kontaktai:  el. p. samoningisantykiai@gmail.com, www.samoningisantykiai.lt.