Raminta Lapinskaitė

Saviugdos trenerė, ICU koučingo specialistė
Raminta Lapinskaitė

VŠĮ  Sąmoningų santykių studija vadovė, saviugdos trenerė, ICU koučingo specialistė

Gyvenime vadovaujuosi įsitikinimu, kad esminiai klausimai, veda prie esminių atsakymų, o pastarieji – atveria esmines galimybes ir leidžia mūsų sąmoningumui augti. Klausimas, ką reiškia gyventi laimingai, man atvėrė gausybę kelių, kuriuose pažinau daug knygų autorių, mokytojų, psichologų, asmeninio efektyvumo trenerių, lektorių ir dvasios vedlių.

Pasitikėjusi tais, kurie teigė, jog visi atsakymai mumyse, pradėjau ugdyti savo sugebėjimą klausti. Pasirinkau ugdomąjį vadovavimą – koučingą kaip pažangų psichikos lavinimo metodą. Baigiau Tarptautinės lyderystės akademijos (2011 m.) bei Baltijos koučingo centro organizuojamus (2013 m.) koučingo mokymus, o 2016 m. Koučingo paslaugų centre įgijau tarptautinę ICU (International Coaches Union) koučingo specialisto sertifikaciją.

Intuityviai pajutau, kad lavinti save man svarbu per kūną. Patyriau šokio judesio terapijos išlaisvinančią galią. Baigusi šokio judesio psichologijos pagrindų programą (Maskvos profesinio vystymo integratyvios psichologijos institutas, 2010 m.), pasilikau kūno pažinimo praktikoje.  Ši patirtis nuvedė mane prie moteriškos prigimties paieškų. Kadangi moteris pasaulį suvokia per jausmus, jiems ištyrinėti pasirinkau K. G. Jungo gelmių psichologijos metodus ir galimybes asmeninėje terapinėje patirtyje (2013 – 2015 m.). Gelmių psichologija pakvietė mane į vidinę archetipinės savasties pažinimo kelionę. Ją ir kitus moteriškumo aspektus (nuo 2011 m.) tyrinėju transpersonalinės psichoterapeutės Marinos Strekalovos organizuojamuose mokymuose moterims (www.marinastrekalova.com).

2014 m. į mano gyvenimą netikėtai atėjo Senolių mokymas (www.netoflight.org ), įgavau daug vidinės jėgos. Lioviausi ieškoti laimės, suvokusi, kad kelio į laimę nėra, nes laimė – yra kelias, kuriuo man ir dera eiti. Senolės dalijasi praktikomis, kurių dėka moterys išgyvena, patiria, pajaučia save. Jos moko gilaus vietos pasaulyje pajautimo per moteriškosios Jin ir vyriškosios Jang energijų pusiausvyros atkūrimą. Senolės teigia, kad moterys privalo prisiminti karališką prigimtį, o iš tos prigimties kurti santykius su savimi, partneriais ir pasauliu.

Žinias, įgytas universitetinėse viešojo administravimo studijose, nutariau įgalinti sukurdama erdvę, kurioje moterys patirtų savęs lavinimo grožį ir galimybes, Taip gimė VšĮ Sąmoningų santykių studija. Joje kartu su manimi darbuojasi  sąmonės revoliucionierės, savo srities profesionalės, besidalijančios žiniomis ir praktikomis, padedančiomis išmokti vertinti, branginti ir puoselėti esminius gyvenimo santykius.

Džiaugiuosi, kad kartu sukūrėme erdvę, kurioje švenčiamas moters sąmoningumas. O viskas prasidėjo nuo kadais sau pačiai užduoto klausimo, ką reiškia gyventi laimingai.

Klauskite ir jums bus atsakyta!

Kontaktai: tel.nr. 863989939  arba el. p. samoningisantykiai@gmail.com, www.samoningisantykiai.lt