Lilė

Jogos instruktorė ir sveikos gyvensenos tyrinėtoja
Lilė

“Meilė ir aš – tai viena. Juokaudama sakau, kad joga mano kely nuo gimimo, nors pasyviai praktikuoti pradėjau mokykloje, “kažkas” mane nuolat vedė ir ruošė šiam keliui. Jogos praktikta nebuvo nuolatinė, tačiau, kai tik suklupdavau ar jausdavau ramybės poreikį, nuolankiai ateidavau ant kilimėlio. Visi išbandymai, suklupimai, pakilimai ir išgyvenimai buvo tarsi sudedamosios dalys į tai, kas esu dabar. Aktyvus protas, negalėjimas nustygti vietoje, noras nuolat visur būti ir dalyvauti neramino, todėl supratau, kad turiu dirbti su savimi. Nuolat jaučiau, kad giliai širdyje yra ramybės oazė ir daug šviesos, kuria nuo senai norėjau dalintis su kitais, nes laimė tikra tik tada, kai gali ja pasidalinti su kitais.

Tikiu, kad kiekvienas šiam pasauly turime savą užduotį ir tik ją atradę galime atverti pilnatvišką meilę ir laimę savo viduje. Jogos praktika moko būti šioje akimirkoje, nurimti, būti sąmoningu, padeda įsiklausyti, priimti save, kitus ir aplinkybes, paleidžiant norą nuolat viską kontroliuoti ir valdyti. Tai nuostabi Kūrėjo duota praktika, leidžianti atrasti kitokį gyvenimo skonį. Sakau tai drąsiai, nes pati tuo įsitikinau.”

2015 metais įgyjau dvi trenerių licencijas – europietišką (euroeducation) bei kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą (KKSD).

2016 metais baigiau jogos mokytojų kursus (200 val.) ir įgyjau Yoga Alliance akredituotą diplomą.

Taip pat esu dalyvavusi Inga Yakney ir Laruga Glaser seminaruose.

Sudarinėju individualius sveikos mitybos planus, konsultuoju sveikos mitybos ir svorio reguliavimo klausimais.

Nuolat tobulinu žinias ne tik sava praktika, knygomis, bet ir seminarais. Manau, kad tobulumas yra procesas, todėl nuolatinis domėjimasis, augimas – neatsiejama žmogaus dalis.  Vienintelis gyvenime nekintantis dalykas – pokytis.

Laimės, meilės ir pokyčių Jums.

Lilė jogos užsiėmimus veda:

  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:45 val.

Dėl jogos, individualių mitybos planų ar konsultacijų galite kreiptis lilelukminaite@gmail.com, www.rojausdarzas.lt, facebook Rojaus Daržas.