Laura

Jogos mokytoja
Laura

Joga į mano gyvenimą atkeliavo 2014 m., kai supratau, jog pavargau nuo pastovaus bėgimo, įtampų ir streso. Man tiesiog atėjo metas pradėti ieškoti kažko, kas galėtų padėti suvaldyti greitą gyvenimo tėkmę. Norėjosi susikurti savo vidinį ramybės kampelį, kur galėčiau pailsėti ir įkvėpti jėgų.

Jau pirmųjų pamokų metu labai aiškiai suvokiau, kad joga yra būtent tai, ko ieškojau. Joga – mano meilė, aistra, motyvacija ir kelias. Tai sakau nedvejodama, nes tik jogos bei meditacijos dėka savyje atrandu vidinę ramybę bei atsipalaidavimą. Šį jausmą galėčiau prilyginti būsenai, kai grįžti po gerų atostogų – galvoje ramybė, protas skaidrus, širdis spindi džiaugsmu.

Kasdienė jogos praktika padėjo sustiprinti kūną, pagerinti lankstumą, ištvermę. Pamažu ėmiau domėtis sveika mityba, meditacija. Atsirado nenumaldomas noras tobulėti. Nuolat gilinu žinias saviugdos, sveikos gyvensenos, psichologinėmis temomis. Visa tai padėjo suvokti, jog tai tik mūsų protas kuria problemas ir sunkumus, nors iš tiesų tai tėra iššūkiai, padedantys mums žengti pirmyn.

Taip mano gyvenimas pradėjo keistis, ėmiau drąsiau žvelgti į įvairius išbandymus, tapo lengviau suvaldyti savo „emocijų vulkaną“, atsirado vidinė ramybė ir pasitikėjimas.

2016 m. baigiau LSMU slaugos studijų programos bakalaurą ir įgijau bendrosios praktikos slaugytojos kvalifikaciją.

2017 m. įgijau anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojos kvalifikaciją.

Jogos mokiausi ir įvairiais aspektais gilinau žinias „Bodhi“ studjoje.

Esu dalyvavusi įvairiuose seminaruose, workshopuose ir stovyklose jogos, sveikos gyvensenos bei saviugdos temomis.

Joga – tai savęs pažinimo, fizinio ir dvasinio tobulėjimo kelias. Jis skirtas kiekvienam.

„Nors daugelis ieško prasmės aukštybėse, ji yra žymiai arčiau, ji slepiasi jūsų viduje, ir kiekvienas iš jūsų gali tuo įsitikinti, įvykdęs savo asmeninę kelionę į mažos visatos centrą, kuris yra jumyse“. B.K.S. Ajengaras