Ingrida

Jogos mokytoja
Ingrida

Esu Ingrida. 2009 metais baigiau Kauno Technologijos Universiteto ekonomikos bakalauro studijas. Dar studijų metais pradėjau dirbti buhalterio darbą. Tačiau manęs niekada neapleido jausmas, kad darbas biure nėra man tinkamas. Nuo pat vaikystės buvau aktyvus vaikas. Ne vienerius metus lankiau plaukimą. Aktyvus laisvalaikis visada buvo mano pirmas pasirinkimas poilsiui.

Dar studijų metais pirmą kartą apsilankiau Hatha jogos užsiėmime. Ir nuo to laiko meilė jogai tik augo. Dabar neįsivaizduoju dienos be jogos asanų. Iš pradžių, mano nuomone, tai buvo tik puikūs kūną lavinantys pratimai, tačiau vėliau supratau, kad joga – tai nepalyginamai daugiau. Ji atvėrė kelius į sąmoningesnį gyvenimą. Net nepastebėjau, kaip mano kasdieniniame maisto racione nebeliko mėsos, alkoholio.

Tikiu tuo, kad pirmas veiksmas yra mintis, todėl pradėjau stebėti savo mintis ir tai, kaip jos atsispindi mano realybėje. Taip pat tikiu, kad už kiekvieno kūno negalavimo slypi „užspausti“ jausmai, todėl domiuosi ir taikau emocijų paleidimo techniką, medituoju. Tikiu, kad visi atsakymai į klausimus yra mumyse, mums tik reikia juos išgirsti. Kai kuriuos atsakymus radau, kai kurių dar ieškau.

Nusprendžiau paklausyti savęs ir išdrįsau pamėginti pakeisti savo gyvenimą. Išėjau iš turėto darbo ir pabaigiau mėnesio trukmės tarptautinius Sivananda Vedante jogos mokytojų kursus. Tai buvo neįkainojama patirtis, už kurią esu labai dėkinga. Dabar noriu ir galiu dalintis savo žiniomis su aplinkiniais. Praktikuoju Hatha, Vinyasa jogos kryptis.

Ingrida užsiėmimus veda pirmadieniais ir trečiadieniais 18:15 – 19:45 val.