Indrė

Jogos instruktorė
Indrė

Jau nuo mažų dienų mane domino žmonių psichologija. Dažnai kildavo klausimų apie žmonių mąstymo, suvokimo skirtumus. Plačiai domėjausi smegenų veikla, gyvenimo džiaugsmo patyrimu, savęs realizavimo ir sėkmės temomis. Neatsitiktinai pasirinkau Socialinio darbo studijas. Studijų metu daugiausiai dėmesio skyriau moterų ir vyrų skirtumams, darnių tarpusavio santykių kūrimui, ypatingai traukė moteriškumo sritis. Analizavau moterų pasirinkimus ir jų sunkius gyvenimo tarpsnius. Savanoriavau Moterų krizių centre. Visada širdyje jaučiau norą dirbti su žmonėmis ir jiems padėti. Tuo pačiu ieškojau atsakymo, kaip atrasti laimę ir nusiraminimą. Kol vieną 2016 metų rudens dieną, bestudijuojant pusmetį Olandijoje, sudalyvavau trumpame jogos užsiėmime.

Mane tai taip sudomino, kad pradėjau praktikuoti jogą savarankiškai namuose, domėtis rytų filosofija. Tuo metu turėjau daug laisvo laiko, todėl visą jį skyriau savišvietai ir visapusiškam augimui, tobulėjimui. Atsiradus jogai labai daug kas pasikeitė mano gyvenime. Stiprūs pokyčiai įvyko mano suvokime, pradėjau viską matyti kitomis akimis, kitaip jausti ir jaustis, tuo pačiu perėjau į sveiką veganišką mitybą, atsisakiau žalingų įpročių. Po pusės metų studijų Olandijoje pirmas veiksmas sugrįžus į Lietuvą buvo užsirašyti į jogos užsiėmimus, todėl “Bodhi” studijoje prasidėjo mano pirmi žingsniai savęs atradimo link.

Tuo metu dar taip stipriai netikėjau slaptų troškimų išsipildymu, bet jau pačią pirmą dieną pasakiau sau tyliai, kad noriu eiti šiuo keliu ir vieną dieną pati vesti jogos pamokas. Dalyvavau įvairiuose sąmoningumo, meditacijos, kvėpavimo, jogos ir sveikos gyvensenos seminaruose, kursuose, mokymuose, stovyklose. Tačiau studijų ir tuo pačiu darbo laikotarpiu savęs ieškojimai buvo palikti nuošalyje.

2017 metais baigusi studijas dar kurį laiką dirbau sau patinkančioje srityje, kol tvirtai apsisprendžiau išeiti iš darbo ir siekti kažko daugiau, eiti ten, kur veda širdis. Savo drąsiu ir niekuo nepagrįstu sprendimu nustebinau ne tik aplinkinius, bet ir savo artimus žmones. Nebuvau tikra, kur mane veda šis kelias, tačiau tvirtai pasitikėjau savo sprendimu ir širdimi, leidau įvykiams patiems dėliotis į vietas. 2018 metais pabaigiau 200 valandų sertifikuotus jogos mokytojų kursus.

Dabar esu kaip niekada laiminga užsiimdama tuo, kas man teikia didelį malonumą. Esu visiškai atsidavusi jogai, tiesiog gyvenu ja. Tik visiškas atsidavimas jogai pripildė mano gyvenimą iki šiol dar nepatirta ramybe ir vidine harmonija. Širdis sako, esu ten, kur ir turiu būti. Joga, tai šviesos ir sąmoningumo kelias. Tai pilnatvė ir ramybė. Meilė sau ir kitiems. Joga, tai viskas kas gražiausia viename.

Indrė užsiėmimus veda:

  • Rytinė joga.Antradieniais ir ketvirtadieniais 09:00 val.
  • Pradedančiųjų joga. Antradieniais ir ketvirtadieniais 19:30 val.

STUDIJOS ADRESAS: Savanorių pr. 130A, Kaunas.