Indrė Marija

Jogos, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė
Indrė Marija

Mano kelias į jogą prasidėjo nuo žurnalistikos ir visuomenės švietimo aplinkosaugos, etiško vartojimo, sveikos gyvensenos, ekologijos ir vegetarizmo temomis. Nuolat analizuojant informaciją apie žmonių gyvensenos įtaką mūsų planetai, pradėjau atidžiai stebėti savo veiksmus, jų priežastis ir pasekmes.

Išaugusi savistaba 2011 m. mane atvedė į Ashtanga jogą. Čia nuo pat pirmo užsiėmimo supratau, kad grįžau namo – atgal į savo širdį. Intensyvios jogos treniruotės, pranajamos, meditacijos padėjo iš naujo atrasti ir susikurti save.

Gyvenimas keitėsi iš pagrindų: griuvo, kas buvo nebereikalinga, kūrėsi prasmingesnis ir gilesnis savęs pažinimas. Nustebau atradusi, kiek mes visko savyje turime ir kaip sunku visa tai suvaldyti, kas gerą – iškelti, blogą – paleisti. Tai nuolatinės gyvenimo pratybos.

Dabar pati dalinuosi sukauptomis žiniomis, stengiuosi padėti žmonėms atrasti gyvenime pusiausvyrą, susidraugauti su savimi ir sustiprėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

Nuo 2015 m. praktinių ir teorinių žinių sėmiausi iš Yoga Archarya ir Sivananda jogos centrų vadovo Swamio Sivadasananda. Lankiau ir lyg šiol lankau įvarius seminarus, susijusius su žmogaus joga, žmogaus kūnu, sąmoningumu, kvėpavimo terapijos seminarus. Aktyviai domiuosi įvairiomis jogos tradicijomis bei meditacijos formomis.

2014 metų rugsėjo mėnesį buvau 10- ties dienų Vipasanos meditacijos kurse, tyloje ir atsiskyrime.

2015 m. Sporto psichologijos mokymai;

2016 m. baigiau Giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktoriaus kursus.

2016 m. Gyvosios Astrologijos kursai;

2016 m. Jane Okondo kūno terapijos mokymai “Vandenynas mūsų viduje”.

2017 m. Jane Okondo kūno terapijos mokymai “Įkūnytas tekėjimas: darbas su vidiniais organais”.

2017 m. World Peace Yoga School, Indija. Jogos mokytojo kvalifikacija (200 val.); Jogos filososfija ir anatomija, kvėpavimo technikos, asanų studijavimas.

Joga ir meditacija mane lydi kiekvieną dieną. Tai ne tik mano gyvenimo dalis, tai yra mano gyvenimas, mano atsidavimas ir palaima.

Savo gyvenimo kelione pradedame čia ir dabar – šiame kūne. Išmokime jį pajausti, skirkime jam laiko, pažinkime save vis geriau ir vis giliau. Pajuskime savo prasmę ir kelionę šiame pasaulyje… Om…

Indrė Marija užsiėmimus veda:

  • Rebefingas/ Sąmoningas kvėpavimas. Trečiadieniais 09:00 val.

Su Indre galite susisiekti el.paštu labas@bodhi.lt, tel. 8670 61933.

Indrės facebook’o paskyra Indrė Marija

Indrės asmeninis tinklaraštis IndreMarija.lt

Indrė Marija Ribačauskaitė