Greta

Kalanetikos instruktorė ir kineziterapeutė
Greta

Žinios apie žmogų, įgytos Kineziterapijos studijose, išmokė, kad judėjimas yra neatsiejama žodžio sveikata dalis. Įgytos šios srities praktikos leido susipažinti su įvairaus amžiaus žmonėmis, jų problemomis, gyvenimo būdu ir paskatino plėsti žinias sveikatinimo srityje.

Dauguma seminarų, kursų, sutiktu žmonių atveda prie kitų , skatindami norą vis labiau pažinti save ir aplinkinius. Taip pat leidžia vis labiau suprasti kaip mūsų kūnas ir vidus yra neatsiejami  ir kaip svarbu, kad jie veiktų harmoningai.

Neramus vidus bei siunčiami kūno signalai atvedė prie paskaitų, knygų apie žmogaus prichologiją, sąmoningumą, moteriškumą  ir  mylimų mankštų „ant kilimėlio“, kur skubėjimą pakeičia atsipalaidavimas ir galima įsiklausyti į save.

Noras susipažinti su joga ir meditacija padejo atrasti šią studiją. Džiaugiuosi, kad čia galėsiu pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi Kalanetikos mankštoje, bei paskatinti kitus ją atrasti ir pamilti.

„Ant kilimėlio“ esu rami  ir laiminga nežinodama, kur sutikti žmonės, išgirstos mintys toliau mane nuves, mano sveikatinimo žinių kelyje.

2015 metais esu baigusi kineziterapijos bakalauro studijas Lietuvos sporto universitete. Po studijų dalyvauta įvairiuose masažo technikų seminaruose.

2015 – 2016 m.  Individualus teorinis – praktikinis Kalanetikos pagrindų kursas, paruoštas pagal ”The Callanetics Exercise Method” programą.

2016 m. Fitneso mokymo centras “Aeromix” seminarai: “Sveika nugara, Pilateso pratimai stuburui” ; “Pilates pratimai su įvairiais kamuoliais”; “Nėščiųjų mankšta”

2016 m. Taisyklingo judesio mokyklos seminarai: “Trigerinių taškų bei raumenų įtampos zonų atpalaidavimas”; “Miofascialinis atpalaidavimas volu bei kamuoliukais” ; “Tikslingų pratimų taikymas sveikatingumo mankštose”