Ernesta Satya

Jogos instruktorė
Ernesta Satya

Kai aš atėjau į jogą, nemaniau, kad rasiu tai, ko mano siela taip senai ieškojo.

Atėjusi į pirmas pamokas norėjau tik fizinių pratimų – tobulinti savo kūno formas, lankstumą, ištvermę. Ir iš pradžių aš tai ir gavau, o kaip „šalutinį efektą“ gavau nusiraminimą ir atsipalaidavimą.

Gana greitai atsirado kiti mokytojai, kurių dėka pradėjau jausti ne tik fizinę naudą, bet ir dvasinę patirtį. Po jogos pamokos jausdavausi rami, laisva, lengva ir kur kas laimingesnė, nei prieš tai. Laikui bėgant, į situacijas pradėjau žiūrėti kitaip, keitėsi bendravimas su aplinkiniais.

Pradėjau ieškoti knygų, kurios paaiškintų, kodėl aš keičiuosi, ką dar galiu daryti, kad atsisakyčiau man nebereikalingų dalykų. Šių žinių siekdama atėjau į meditacijos kursą.

Po truputį senus įsitikinimus keičiau naujomis mintimis, pradėjau suprasti, kad aš galiu pasirinkti, kaip reaguoti į aplinką. Aš negaliu pakeisti aplinkos ar žmonių, bet visada galiu pasirinkti ką ir kaip atsakyti, kokį veiksmą atlikti. Aš suvokiau, kad galiu būti sąmoninga.

Ir kuo sąmoningesni mes esame, tuo lengviau mums dalintis gerumu. Mes negalime pasirūpinti kitais, kol neišmokome pasirūpinti savimi. Jei norime duoti meilės, pirmiausia turime mylėti save.

2016 metų spalį baigiau International Sivananda Yoga Vedanta Centre (ISYVC) organizacijos mokytojų kursus Lenkijoje ir man buvo suteiktas jogos mokytojo titulas “Yoga Siromani”.

Ernesta jogos užsiėmimus veda:

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 12 val.
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 18.00 val. ir 19.45 val.

Su Ernesta galite susisiekti el.paštu ernesta. dikinyte@gmail.com, tel. 862963924.

Ernestos facebook’o paskyra Ernesta Satya yoga