Agnė

Nirvana Fitness instruktorė
Agnė

Kiek save prisimenu, tiek tyrinėjau žmones ir jų jausmus. Mažytė vis svarstydavau, kodėl žmonės liūdi, pyksta, kai galėtų tiesiog nusišypsoti, pasidžiaugti gyvenimu, vienas kitu. Nesuprasdavau, kodėl, kai žmones, kaip jie įsivaizduoja, tampa suaugusiais, užsideda tiek daug kaukių, nustoja šnekėti apie savo jausmus, nustoja eiti į pasaulį atvira širdimi.

Taip dar paauglystėje pagrindinėmis skaitomomis knygomis tapo saviugdos knygos, o tai po truputį atvedė į sąmoningumo kelią. Atradus jį, atradau ir atsakymus į savo klausimus, supratau, kad tiek daug žmonių miega atsimerkę, ne tik nepažįsta savęs, bet ir nesistengia pažinti, skundžiasi gyvenimu, bet nei dvasiniame, nei fiziniame lygmenyje nenori nieko keisti. O tada pajutau, kad noriu padėti, noriu dalintis, noriu įkvėpti ir kitus.

Įstojau į kineziterapiją, kad dar geriau pažinti žmogų, pradėjau lankyti įvairias paskaitas, seminarus, tobulintis kursuose. Atradau jogą ir jos filosofiją, o kartu su tuo stipriai pasikeičiau ir pati- atsisakiau žalingų įpročių, pakeičiau mitybą, į dienos ritualus įtraukia meditaciją, savistabą, įvairias praktikas. Pradėjau vesti oro jogą, o po to gyvenimas man atsiuntė Nirvaną Fitness. Visai netyčia kažkur pamačiau apie ją internete. Tikiu minčių galia ir gyvenimo vedimu, todėl pasakiau, kad jeigu man to reikia, tai ateis pas mane. Po kelių savaičių neaišku kaip ir kodėl gavau pakvietimą į el. paštą dalyvauti Nirvana Fitness instruktorių kursuose. Supratau, kad jei taip veda, turiu tai daryti. Įsimylėjau Nirvaną dar jos net nepabandžius, dabar noriu tą meilę įnešti pas Jus.

Visada sakiau, kad bet kokios problemos ir ligos pirmiausia kyla mūsų pačių galvoje ir bet kokie veiksmai, kurie padėtų mums su jomis susitvarkyti turėtų prasidėti būtent ten. Toks ir mano tikslas – padėti žmonėms pažinti ir auginti save per mitybą, judesį ir sąmoningumą. Tikiu, kad instruktorius turi ne tik išmokyti žmogų pamilti sportą, treniruotes, bet pirmiausia atrasti meilę sau, meilę gyvenimui. Tada sportas ateina savaime, kaip vienas iš gyvenimo malonumų.

Nirvana Fitness užsiėmimai su Agne vyks:

Antradieniais ir ketvirtadieniais 18.15 val.

ŽALIAKALNIO STUDIJOJE, Savanorių pr. 130A, Kaunas.