Meditacija tai totalus sąmoningumas. Sąmoningumas, kuris duotas kiekvienam iš mūsų. Dažnai mes gyvename iš inercijos. Nesuvokiame, savo elgesio ir minčių priežasčių, kodėl sergame, jaučiame nuolatinę įtampą, nerimą, stresą, konfliktuojame su aplinkiniais. 

 

Dažnai tereikia sustoti ir pradėti medituoti bei mąstyti. Mąstyti apie save: savybes, savimeilę, situacijas, kurios atkeliauja į mano gyvenimą, atjautą, gerumą, savo elgesio šablonus ir pasikartojančias situacijas.

 

Apjungus šiuos du aspektus – meditaciją ir giluminį apmąstymą – galime užaugti taip, kad net savo gražiausiose svajonėse nebūtume pagalvoję. Meditacija tai kelias – nuostabus ir labai gilus.

Šiame kurse gali dalyvauti ne tik tie, kurie nori gilinti meditacijos žinias ir vesti užsiėmimus kitiems, bet ir norintys labai giliai suprasti save bei mokėti daugelį meditacijos technikų, kurias galėsite taikyti sau VISĄ GYVENIMĄ.

 

Kurse mokinsimės daug įvairių meditacijų, darbo su savimi bei žmonėmis.

 

Čia gausite gilių dvasinių žinių, praktikų, kaip jas panaudoti, kertinių psichologinių žinių giliam savęs supratimui.

 

Po kiekvieno užsiėmimo laukia namų darbai, psichologinė ir dvasinė literatūra. 

 

Kovo 15 d. 10-15 val. 1 užsiėmimas

Meditacija PRADEDANTIESIEMS, teikiama NAUDA (4 kertinės kolonos). Pasiruošimas meditacijai: techniniai aspektai (sėdėjimo reikšmė, kvėpavimo ritmas, kūno atpalaidavimas, ritualiniai simboliai, įėjimas ir išėjimas iš meditacijos). Meditacijos intencijos ir ketinimo kūrimas. 

Kūno pajautimo ir giluminio atsipalaidavimo meditacija. Minčių ir emocijų stebėjimo meditacija. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Kovo 29 d. 10-15 val. 2 užsiėmimas

MINČIŲ lauko harmonizavimas ir vidinio triukšmo nuraminimas. Metodai minčių savivastabai ir dėmesio valdymui. Mentalinio kūno vystymo būdai, mineralų, eterinių aliejų pasirinkimas. Kvėpavimo įtaka minčių laukui.

Vidinės laimės meditacija. Mettha Bhavana meditacija. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Balandžio 5 d. 10-15 val. 3 užsiėmimas

EMOCIJŲ priėmimas, harmonizavimas ir išlaisvinimas. Įvairios technikos darbui su emocijomis. Emocijų paleidimo ir vidinės šviesos meditacija.

Praktika: Savasties ir emocijų vizija. Ujjay kvėpavimo pratimas, jo variacijos. Mineralai, eteriniai aliejai emocinio lauko atstatymui. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Balandžio 26 d. 10-15 val. 4 užsiėmimas

Darbas SU AUDITORIJA: kūno padėtys, prisiderinimas, kritikos priėmimas, vizualinė informacija. Pokalbio vedimas ir refleksija užsiėmimo metu. Tikslinamieji klausimai, problemos skaidymas, žodžių skaidymas.

Tongleno meditacija. Mano Ateities Aš meditacija. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Gegužės 3 d. 10-15 val. 5 užsiėmimas

ATLEIDIMO ir susitaikymo reikšmė SIELOS ir sąmonės EVOLIUCIJAI. Mamos ir Tėvo reikšmė. Moteriškos ir vyriškos (IN YAN) energijos balansavimas, savybės ir pasireiškimas. Ida ir Pingala kanalų harmonizavimas. Sushumna kanalo reikšmė.

Atleidimo ir vidinio išsivalymo meditacija. Vidinio vaiko meditacija. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Gegužės 17 d. 10-15 val. 6 užsiėmimas

Vidinių NUOSTATŲ sistema, neuroasociacijos (kuriančios ir naikinančios). Tikslingas savo nuostatų ir realybės audinio kūrimas. Žmonių nuostatų atpažinimas ir skaidymas, pokalbio vedimas apie ĮSITIKINIMUS, pagalba juos keičiant.

Afirmacijų meditacija. Nuostatų keitimo praktika. Osho Kundalini meditacija. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Gegužės 31 d. 10-15 val. 7 užsiėmimas

DVASINIS AUGIMAS: teosofinė ir ezoterinė literatūra, šventraščiai, dvasinės patirtys. Mantrų reikšmė, aiškinimas, energetika. Sakralinių simbolių ir mahaavatarų vizualizacijos reikšmė. Maldos reikšmė.

 

Meditacijos su mantromis. Pagrindiniai ezoteriniai centrai. Maldos praktikos. Mineralai, eteriniai aliejai aktyvinantys dvasinius centrus. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Birželio 14 d. 10-15 val. 8 užsiėmimas

Energetiniai ir psichiniai centrai – ČAKROS. Jų vystymas, harmonizavimas, sielos EVOLIUCIJA ir sąmonės plėtra per čakras. Kvėpavimas į čakras. BIDŽA mantrų/ mantrų kartojimas į čakras ir vizualizacija.

Mineralai čakroms. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Online paskaita>>

ERDVĖS IŠVALYMAS ir paruošimas praktikoms. SAVĘS ir savo emocinio bei mentalinio kūno APVALYMAS. Surya Chandra kvėpavimo pratimas. Kundalini meditacija. Klausimai, atsakymai, diskusija.

 

 

Online paskaita>>

Meditacijos ir MITYBOS sąsaja. Nešvarios mitybos, alkoholio pasireiškimai mūsų prote ir energetikoje. Satvinės (švarios, krištolinės) energijos kūrimas savyje ir aplinkoje. Dėkingumo meditacija.

 

 

Visos paskaitos bus filmuojamos ir transliuojamos uždaroje facebook grupėje, todėl galima dalyvauti ir NUOTOLINIU būdu.

…………………………………………………………………..

Online paskaitų laiką derinsime grupėje. 

Išklausiusiems kursą bus išduodami Meditacijos instruktorių pažymėjimai. 

…………………………………………………………………..

KAINA: viso kurso kaina 550 eur. Galima mokėti dalimis per 2 kartus. Pirmas mokestis 300 eur., antras 200 eur. Avansinis mokestis už kursą – 50 eur.

 

VIETA: Vilnius. Tiksli susitikimų vieta bus nurodyta vėliau.

 
Registracijai atsakykite į šiuos klausimus ir siųskite duomenis info@indremarija.lt:
 
1. Vardas, pavardė;
2. El. paštas ir Tel.nr.
3. Ar medituojate? Jei taip, kokias praktikas atliekate?
4. Kodėl norite tapti Meditacijos instruktoriumi?

Klausimai pasiteravimui: info@indremarija.lt

 

Mokymus veda: Indrė Marija – sertifikuota jogos mokytoja, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, saviugdos tyrinėtoja ir praktikė; Moteriškumo ir meditacijos kursų kūrėja; Tyos, meditacijos ir sąmoningumo stovyklų vedėja; Tinklaraščio www.indremarija.lt autorė, jogos studijos “Bodhi” įkūrėja.