Bendradarbystės centras NESSIE AT WORK

Jogos studija Bodhi yra įsikūrusi kartu su Bendradarbystės centru Nessie At Work. Čia darbo vietas gali išsinuomoti laisvai samdomi specialistai bei smulkus verslas. Taip pat galima rengti seminarus, konferencijas ar tiesiog verslo susitikimus.

Kodėl co-working yra naudinga?

  • SUTAUPYSI PINIGŲ, nes nereikės pirkti stalo, kėdės, printerio, lentynų, sofos , gėlių ar papildomų smulkmenų.
  • Nuomuodamas darbo vietą, galėsi drąsiai PRIIMTI KLIENTUS moderniai įrengtame susitikimų kambaryje.
  • SUTAUPYSI LAIKO, nes nereikės pačiam ieškoti, kas įvestų ir prižiūrėtų internetą ar išvalytų ofisą.
  • Čia galėsi GAUTI NEMOKAMŲ konsultacijų iš įvairių sričių specialistų savo verslui ar veiklai.

PRIVALUMAI:

MIESTO CENTRAS. NEMOKAMAS PARKINGAS
Coworking space randasi Kauno centre (Jurbarko g. 2A) ir turi nemokamą erdvų parkingą. Galite būti tikri, kad visada rasite vietos automobiliui mūsų ar netoliese esančiose automobilių aikštelėse. Patalpos randasi prie pat upės kranto, dėl to galėsite grožėtis nuostabiu vaizdu pro langą.

DARBO VIETŲ NUOMA SU ERDVIAIS STALAIS
Mes suteikiame erdvesnį nei standartinis stalas, kad patogiai jaustumėtės ir turėtumėt vietos susidėti savo smulkiems daiktams ant stalo. Kiekvienam erdvės nariui yra galimybė gauti pastovią darbo vietą, kuri visos narystės laikotarpiu bus nekintama, o daiktus galėsite palikti tiesiog ant stalo ir rasti nepajudintus kitą dieną.

NEMOKAMAS SUSITIKIMŲ KAMBARYS
Visiems mūsų bendradarbystės centro nariams susitikimų kambarys nemokamas. Tiesiog užsirezervuokite susitikimo laiką ir naudokitės kambariu. Susitikimams skirtas kambarys talpina 8 – 10 žmones, įrengtas projektorius. Susitikimų kambarį gali nuomuotis ir ne erdvės nariai, valandos kaina 7 Eur + PVM.

VIRTUVĖLĖ IR POILSIO ZONOS
Kadangi norime, kad jaustumėtės kaip namie sukūremė poilsio zonas, kuriose galėsite atsisėsti ar prigulti, jeigu darbo vietos kėdė pataps nebepatogi. Virtuvėlėje galėsite pasidėti maisto produktus šaldytuve, pasišildyti maistą, išsivirti kavos, papietauti ar papusryčiauti. Beveik kaip namie!

3

LENTYNOS DOKUMENTAMS
Nei vienas verslas neapsieina be šusnies dokumentų ar daiktų, kurie ne visada reikalingi ant stalo. Taupydami Jūsų darbo stalo vietą įrengėme lentynas dokumentams susidėti.

24/7
Neskubėkite darbuotis, turite daug laiko būti mūsų erdvėje. Nusiimkite batus, užsidėkite specialias Nessie At Work minkštas tapkes, pasidarykite kavos ir mėgaukitės mūsų co-working privalumais. Dirbame visą parą, todėl jeigu spaudžia deadline’ai, visada galite pasilikti ir padirbėti ilgiau.

2

DUŠAI
Dažniausia problema kodėl žmonės nenori važiuoti į darbą dviračiu yra, kad darbo vietoje nėra kur nusiprausti. Nessie tuo pasirūpino! Sugalvojote dienos metu pabėgioti takeliu palei Nėrį? Kodėlgi ne, po sporto galite ramiai nusiprausti mūsų dušuose.

JOGOS IR SEMINARŲ ERDVĖ
Mūsų centre yra dvi jogos salės, kurios bus naudojamos seminarams ir kitiems renginiams. Rytais ir vakarais vyksta mokami jogos užsiėmimai. Daugiau informacijos apie užsiėmimus galite paskaityti www.bodhi.lt . Per pietus kartais visi pasidarysime nemokamą jogos užsiėmimą, kad “nulipti” nuo kėdžių ir prasijudinti. Taip pat salės gali būti nuomuojamos renginiams, salės kaina yra 10 EUR/val. arba 55 EUR/diena (PVM į kainą neįskaičiuotas).Nessie at work-2

PATALPA DVIRAČIAMS LAIKYTI
Tikime, kad mūsų nariai pasinaudos privalumu, kad mūsų centras randasi vos už 20 metrų nuo dviračių takelio palei Nerį. Keliauti dviračiu daug sveikiau, neteršia gamtos, todėl agituojam tai daryti kaip galima dažniau! Savo dviračius galėsite pasidėti atskirame kambaryje mūsų erdvėje.

Ateik 5 DIENAS NEMOKAMAI į mūsų co-working space Kaunas ir pasimėgauk stilinga erdve, gera kompanija ir šilta kava.

Darbas taps PRASMINGAS ir ĮDOMUS, nes būsi apsuptas kūrybingų ir nuoširdžių žmonių.

Adresas: Jurbarko g. 2A (Dailės verslo centras), pirmas įėjimas nuo upės, pirmas aukštas

El. Paštas: labas@nessie.work

Telefono nr.:+370 602 77244

Daugiau info ir nuotraukų: https://www.facebook.com/nessie.at.work arba https://nessie.work/.