Jau greit pavasaris! Dažniau pasirodo saulė, atsiranda noras nusimesti ne tik sunkius drabužius, bet ir atliekamus kilogramus, norisi lengvesnio maisto, gerai jaustis, būti gražiems ir laimingiems 🙂

Tegu šį pavasarį Jums viskas būna lengva ir įmanoma!

Joga gali padėti geriau jaustis, atsipalaiduoti ir rasti ramybę.

Užsiėmimo metu atliksime ASANAS (fizinius pratimus), tai derinsime su taisyklingo KVĖPAVIMO PRAKTIKOMIS, kurios aprūpins visą mūsų kūną deguonimi ir pripildys mus energijos.

Nepriklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo, amžiaus, sudėjimo, lankstumo ir patirties, joga yra tinkama ir prieinama visiems.

REZULTATAS – sustiprėjęs kūnas – daugiau energijos ir atsipalaidavimo – pagerėjęs miegas, susikaupimas – mažiau streso ir geresnė savijauta.

HATHA JOGA – klasikinė ir pati populiariausia jogos sistema pasaulyje iš kurios kilo visos kitos jogos rūšys.

Gaunama nauda: ištempia, tonizuoja raumenis, sausgysles, sąnarius. Išmankština visą kūną, raumenų, griaučių sistemas. Teigiamai veikia ir vidaus organus, liaukas, ypač endokrininę sistemą, atsakingą už hormonų gamybą ir pusiausvyrą.

Be to, Hatha joga stipriai veikia ir mentaliniu lygmeniu. Ji puikiai atpalaiduoja, apsaugo nuo streso, įtampos.

UŽSIĖMIMUS VEDA: Sonata Satya – jogos instruktorė. Plačiau apie instruktorę: http://www.bodhi.lt/sonata-jogos-instruktore/

Studijos ADRESAS: Raudondvario pl. 101.  Įvažiavę į teritoriją matysite sporto klubą Moterų ekspresas, pravažiuokite jį ir dešinėje pusėje matysite Delicato iškabą, toje laiptinėje mūsų studija, tik 3 aukšte.

 

REGISTRACIJA: labas@bodhi.lt arba 8670 61933.

 

DATA: pirmas užsiėmimas Kovo 6 d., 18:00 – 19:30 val.
Tolimesnis lankymas 2 kartus per savaitę, pirmadieniais ir trečiadieniais 18 val.