Joga

Joga Pradedantiesiems Indrė

Vinyasa Joga Kaune. Vinyasa Jogos metu judesys yra derinamas su kvėpavimu, tai aktyvi ir dinamiška joga. Užsiėmimuose daug dėmesio skiriama kūno stiprinimui, lankstumui, kvėpavimo pratimams (pranayamai), koncentracijos, geros nuotaikos ir gyvybingumo žadinimui. Vinyasa jogos stilius apjungia kelias jogos rūšis, todėl čia daug dinamikos, virsmo ir pokyčių.

Šios jogos metu kvėpavimas yra derinamas su judesiu. Kiekvieną judesį seka įkvėpimas ir iškvėpimas.

Kiekvienas užsiėmimas kitoks, kartais darome sunkias asanas ir daug dėmesio skiriame kūno stiprinimui, o būna dienų kuomet labiau koncentruojamės į meditaciją ar kvėpavimo pratimus. Pasaulis kinta kiekviena diena, mes keičiamės kartu su juo.

Mūsų tikslas, kad žmogus laipsniškai atsiskleistų, gyvenime realizuotų visą savo potencialą, augtų morališkai, dvasiškai, taptų sąmoningas ir tvirtas.Užsiėmimu metu skatiname tyrinėti ir jausti savo kūną, jausti save, savo poreikius. Visas dėmesys telkiamas į vidų, mokomės išlaikyti tylą savo viduje, nuraminti protą. Nes tik jam nurimus, galime pradėti girdėti savo širdies balsą, atverti savo intuiciją ir gilesnį pasaulio ir savęs suvokimą.

Užsiėmimų laikas:

18.00-19.30 val. Antradieniais ir ketvirtadieniais.

Būtina registracija: labas@bodhi.lt arba 8670 61933.

Užsiėmimus veda instruktorė Indre

Joga Kaune. Vinyasa joga.

Pamokos laikas

Antradienis
18:00 pm - 19:30 pm
Ketvirtadienis
18:00 pm - 19:30 pm

Detalės

Mokytoja
Indrė
Kaina
40 e/mėn. 2 k. per savaitę