Joga pradedantiesiems

Joga pradedantiesiems Ingrida
Pavargai nuo didelio gyvenimo tempo ir nuolatinio skubėjimo? Jauti įtampą? Norisi ramybės? Pasirinkimas tavo rankose. Arba gali taip ir toliau gyventi, arba gali ateiti į jogą ir suteikti sau galimybę pasijausti geriau ne tik fiziškai, bet ir emociškai.
Užsiėmimų metu mokomės:

• Taisyklingų kūną lavinančių jogos pratimų (asanų);
• Tinkamo kvėpavimo (pranajamos);
• Koncentracijos;
• Atsipalaidavimo;
• Savęs pažinimo;
• Pozityvaus mąstymo.

JOGOS PRATIMAI ne tik padaro kūną lankstesnį ir tvirtesnį, bet ir suteikia energijos, pakelia nuotaiką ir visapusiškai gerina savijautą.

KVĖPAVIMAS žmogui yra gyvybiškai svarbus. Ar daug dėmesio jam skiriame? Užsiėmimų metu mokomės pilnaverčio kvėpavimo, įvairių kvėpavimo technikų, kurios padeda suvaldyti nerimą, ugdo koncentraciją, išvalo plaučių tūrį.

Tiek kvėpavimo, tiek ir fizinių pratimų metu KONCENTRACIJA yra vienas iš esminių faktorių norint pratimus atlikti teisingai ir išlaikyti stabilią padėtį. Minčių sutelkimas ir atitraukimas nuo kasdienių klausimų leis Jums pailsėti ir suteiks naujos energijos.

ATSIPALAIDAVIMO metu mokomės, kaip tinkamai atpalaiduoti kūną ir protą.

Užsiėmimų metu stebėsime kaip lavėja mūsų kūnas, kaip keičiasi jo savijauta atliekant pratimus, kaip vis lengviau tampa išlaikyti sutektą protą, kaip gerėja nuotaika ir savijauta. STEBĖDAMI save mes geriau suprasime ir pažinsime kas iš tiesų esame.

Geresnė savijauta, žvalumas, proto ramybė, lankstesnis ir tvirtesnis kūnas – visa tai skatina POZITYVIAS mintis. O pozityvios mintys yra vienas iš laimės šaltinių.

Užsiėmimus veda instruktorė Ingrida.

KADA: 2 k. per savaitę, pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00 – 19:30 val.

KAINA: lankant 2 kartus per savaitę – 40 EUR / mėn.

REGISTRACIJA: el. paštu labas@bodhi.lt arba 867061933.

Joga pradedantiesiems Kaune.

Užsiėmimai vyksta

Pirmadienis
18:00 pm - 19:30 pm
Trečiadienis
18:00 pm - 19:30 pm

Papildoma informacija

Mokytoja
Ingrida
Kaina
40 EUR / mėn.