Joga PIETUMS Ernesta

Pietų joga – tai trumpas atokvėpis nuo darbų. Pirmoje dienos pusėje dažniausiai dirbame produktyviai, bet vėliau darosi sunku susikaupti, mažėja motyvacija, apima mieguistumas. Kad suaktyvintumėte jėgas, labai svarbu yra šiek tiek pajudėti ir… atsipalaiduoti. Kūnas labai vertina šias mažas dovanėles, ir atsidėkoja gera nuotaika ir energijos pakilimu.

 

Užsiėmimo pradžioje darome „saulės pasveikinimus“, kad kūnas išsijudintų ir sušiltų (naujai atėjusiems viską nuosekliai paaiškiname), vėliau darome kūną tvirtinančias, tempiančias ir atpalaiduojančias asanas. Užsiėmimo pabaigoje 10-15 minučių skiriame giluminiam kūno atpalaidavimui – Shavasanai.  Po jogos užsiėmimo pasijusite gerai pailsėję, atsipalaidavę ir turėsite pakankamai energijos kibti į tolimesnius darbus.

Jogos pratimai (asanos) – sustiprina ir atjaunina kūną, jis tampa lankstesnis, grakštesnis, pagerėja laikysena ir pusiausvyra, gerėja stuburo funkcinė būklė, mažėja nugaros skausmai, stimuliuojama kraujo cirkuliacija, visas kūnas aprūpinamas deguonimi ir maistingomis medžiagomis. Asanos tonizuoja įvairių liaukų ir vidaus organų veiklą, gerina nuotaiką ir gydo nemigą. Po truputį mokomės įsiklausyti į tikruosius kūno poreikius.

Prie užsiėmimų gali prisijungti tiek turintys patirtį jogoje, tiek pradedantieji. Mes jogos užsiėmimų metu visuomet laikomės Ahimsa principo, t.y. nenaudojame prievartos prieš save nei mintimis, nei žodžiais, nei veiksmais. Jei pavargsite, mes skatinsime pailsėti ir kai jausitės pasiruošęs, vėl prisijungti. Svarbiausia, stebėti savo kūną, jo poreikius, o mes parinksime jums variacijas, kad jaustumėtės puikiai.

REGISTRACIJA: el.paštu ernesta@bodhi.lt arba tel.nr. 862963924.

Vieno užsiėmimo trukmė – 1 valanda.

Užsiėmimus veda instruktorė Ernesta.

Užsiėmimo laikas

Antradienis
12:00 pm - 13:00 pm
Ketvirtadienis
12:00 pm - 13:00 pm